top of page
logo_rukáv.png

Michaela FARAH

Michaela Farah Drozdíková, DiS. je diplomovanou dentální hygienistkou se sedmi letou praxí ve stomatologii. Již v průběhu studia pracovala ve společnosti Prague Dental Clinic s.r.o. a Prague Health Care s.r.o, kde již spolupracovala se zubními lékaři záchovné a estetické stomatologie, implantologie a stomatochirurgie. Po absolvování své školy v Praze se stala pedagogem v oblasti dentální hygieny v praxi, kde připravovala studenty  pro jejich nastávající práci v ordinaci dentální hygieny, a také vykonávala funkci jako dentální hygienistka.

Od roku 2019 pracovala v Schill Dental Clinic s.r.o, kde opětovně spolupracovala se zubními lékaři a podílela se na ošetření pacientů i v celkové anestezii s anesteziology. Podílela se v rámci dentální hygieny a bělení zubů na  ošetření pacientů v pořadu "O deset let mladší" ve spolupráci s TV NOVA a byla pozvána do pořadu Sama Doma, kde hovořila o problematice týkající se zánětu dásní.

Následně pracovala ve společnosti DENTPRO s.r.o, kde se zdokonalovala v oblasti zubní fotografie, testovala ve spolupráci se zubními lékaři nové metody bělení zubů, zdokonalila se v laboratorní tvorbě nosičů pro domácí bělení a účastnila se dalších školení týkajících se nejmodernějších postupů v ošetření pacientů.


  • Facebook
  • Instagram

Můj příběh

V průběhu let jsem snila o založení vlastní praxe, kterou jsem úspěšně otevřela v dubnu 2022. 

Záleží mi na individuálním přístupu ke každému pacientovi. Ošetřuji pacienty dětské, dospělé, s parodontologickými problémy. Provádím profesionální bělení zubů dle potřeb pacienta. Ve stomatologii spolupracuji také s implantologem a ortodontistou, kam případně deleguji své pacienty, když to situace vyžaduje.

 

Svůj volný čas ráda věnuji rodině, psovi a nejbližším. Jsem bývalou vrcholovou krasobruslařkou. Vystudovala jsem Bezpečnostně právní akademii z důvodů rozšíření znalostí v oblasti práva a sebeobrany. Při studiu střední školy jsem profesionálně tančila v Ostravě, odkud pocházím. 

Kontakt

Suchý vršek 2122/33, Praha 5

158 00

+420 606 116 428

bottom of page